title

Mechanik maszyn budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1170
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie, naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń budowlanych; wykonywanie przeglądów; umiejętność posługiwania się narzędziem ślusarsko-monterskim podczas wykonywanej pracy; wykonywanie przeglądów i ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń budowlanych ; określanie zakresu awarii maszyn i urządzeń budowlanych; ocenianie zużycia części maszyn i urządzeń budowlanych; wymienianie zużytych części maszyn i urządzeń budowlanych; regulowanie i konserwowanie elementów roboczych i zespołów sterowniczych urządzeń budowlanych; sprawowanie nadzoru technicznego nad pracą maszyn i urządzeń budowlanych; sporządzanie odpowiednie dokumentacji i raportów; organizowanie stanowiska pracy, przestrzeganie zasad BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dobra kondycja fizyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, w tym maszyn ciężkich[Umiejętność 1] : obsługa maszyn ( ciężkich ); odpowiedzialność; dokładność; umiejętność pracy pod presją czasu;[Inne] : Miejsce wykonywania pracy: Siedziba spółki - ul. Kosynierów 44/204, gmina Sosnowiec, województwo śląskie oraz obszarcałej Polski według zleceń. Wymagania: 1. Ukończony minimum 1(roczny) kurs ( certyfikat ) - technik maszyn ciężkich. Kurs powinien zawierać: podstawy silnika i układu napędowego; diagnostyka elektryczna pojazdu; obliczenia inżynierskie. 2. Mile widziana znajomość języków obcych.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu