title

Mechanik maszyn szwalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2036
OBOWIĄZKI:
Naprawai konserwacja maszyn szwalniczych w firmie, dbanie o ciągłośc w ich działaniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, minimum rok doświadczenia w zawodzie mechanik maszyn szwalniczych lub na podobnym stanowisku; zdolności mechanicznej naprawy maszyn szwalniczych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie