title

Mechanik, monter maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Trachy
Numer: StPr/22/3113
OBOWIĄZKI:
Montaż, obsługa, konserwacja, instalacja oraz uruchamianie maszyn i urządzeń krusząco-sortujących, prace na kontraktach na terenie całego kraju, prace zaopatrzeniowe i porządkowe na zakładzie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dyspozycyjność, brak nałogów, miejsce pracy: Trachy, ul. Nowowiejska 24 oraz teren całego kraju

Miejsce pracy:

Trachy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach