title

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Kłobuck
Numer: StPr/21/0145
OBOWIĄZKI:

pomoc w demi=ontażu części, montażu części, czyszczeniu części, naprawie i regeneracji części

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kłobuck


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mechanik motocyklowy

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy (Projekt POWER).Wykształcenie: min. zawodowe, mile widziane...

CTL Service

Mechanik kolejowych pojazdów specjalnych

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: wykonywanie prac związanych z utrzymaniem sprawności technicznej i usuwaniem awarii pojazdów specjalnych (drezyny, koparki dwudrogowe, podbijarki)...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Mechanik / technik utrzymania ruchu

Lokalizacja: śląskie / Bieruń

Dodane: wczoraj
utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych; organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn; montaż i demontaż urządzeń;...