title

Mechanik Pojazdów Samochodowych

Ogłoszenie numer: 4395001, z dnia 2021-03-31

Klient portalu Praca.pl

 Firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudni w Gliwicach Mechanika samochodowego z doświadczeniem.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice, Rybnik

Wymagania

  • praktyczna znajomość specyfiki pracy w zawodzie mechanika samochodowego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • wysokie wynagrodzenie.

Zobacz podobne oferty

Primost Południe Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy / Mechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: bieżąca naprawa maszyn budowlanych np.: żurawi samojezdnych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek bieżąca naprawa samochodów osobowych,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: śląskie / Ogrodzieniec

wg pragramu stażu w godz. 08.00-16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Mechanik samochodowy/elektomechanik maszyn

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2021-04-21
zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie średnie (...