title

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Zendek
Numer: StPr/21/0313
OBOWIĄZKI:

wykrywanie i diagnostyka usterek silników i ich części, montowanie, sprawdzanie, regulowanie i demontowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Miejsce pracy:

Zendek


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

DB Cargo Polska S.A.

Mechanik

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: dzisiaj
Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Mechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja: śląskie / Cięcina

Dodane: wczoraj
przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia;- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Mechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja: śląskie / Cięcina

Dodane: wczoraj
przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia;- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń...