title

Mechanik samochodów ciężarowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Wieszowa
Numer: StPr/21/0275
OBOWIĄZKI:
naprawa samochodu ciężaowego i osobowego, wykonywanie jazdy próbnej po naprawie, sporządzanie dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

praca na terenie całego kraju (świadczone usługi transportowe na terenie całego kraju, w wiązku z powyższym, mechanik będzie delegowany na budowy w różnych miastach w kraju, w celu narawy na miejscu samochodów ciężarowych)

Miejsce pracy:

Wieszowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach