title

Mechanik samochodów osobowych/ monter instalacji lpg

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/20/0583
OBOWIĄZKI:
Mechanik samochodowy - wykonywanie napraw w pojazdach osobowychMOntaż LPG - montaż systemów gazowych w pojazdach osobowych z możliwością przyuczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 075 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach