title

Mechanik samochodów osobowych oraz ciężarowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/21/0981
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie działania pojazdu za pomocą urządzeń diagnostycznych, wymiana płynów eksploatacyjnych pojazdów, sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół, kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdów, prace obsługowo-naprawcze, wykonywanie rozliczeń kosztów obsługi i napraw itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Uprawnienia: umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
Uprawnienia: umiejętność naprawy samochodów osobowych i ciężarowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : naprawa i regulacja zespołów i podzespołów, w tym: silnika, skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych[Umiejętność 1] : wykonywanie prac demontażowo-montażowych

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju