title

Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/20/0744
OBOWIĄZKI:
Naprawa samochodów osobowych. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 7.00-15.00 i 10.00-18.00. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętność naprawy samochodów

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich