title

Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0191
OBOWIĄZKI:
ustawianie zbieżności w samochodach osobowych, diagnostyka usterek i awarii, naprawy układów samoch. osobowych, kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu, zachowanie norm i standardów BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Mechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja: śląskie / Warszowice

Dodane: dzisiaj
Zadania naprawa maszyn i urządzeń budowlanych typowanie części zamiennych do naprawy wykonywanie przeglądów okresowych maszyn prace modernizacyjne i...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Mechanik

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: wczoraj
Serwisowanie maszyn budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechaniczne Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

PKP ENERGETYKA S.A.

Mechanik Pojazdów Kolejowych

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: wczoraj
Dołączysz do zespołu w którym będziesz odpowiadać za: Prace w brygadzie hydraulicznej przy przeglądach w pojazdach kolejowych Montaż/demontaż, serwis oraz...