title

Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Wierbka
Numer: StPr/22/0734
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie pojazdów do naprawy; sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych; ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów; dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdów; wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdów, w tym: silnika, skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych; mycie oraz czyszczenie części i podzespołów, dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych; sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-diagnostycznych; organizowanie.Praca na jedna zmianę w godz. 08.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Wierbka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu