title

Mechanik samochodowy / wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Mechanik samochodowy / wulkanizator
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0943
OBOWIĄZKI:
prace naprawcze samochodów osobowych i ciężarowych,prace wulkanizacyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Emtor Spółka z o.o.

Mechanik wózków widłowych

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-11-24
Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących prostych napraw urządzeń Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz...

Emtor Spółka z o.o.

Mechanik, Serwisant wózków widłowych

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-11-24
Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz przeglądów okresowych wózków widłowych Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-11-24
Naprawa samochodów osobowych, dbanie o stanowisko pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe, znajomość...