title

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0097
OBOWIĄZKI:

Naprawa samochodów osobowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 10)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność naprawy samochodów, obsługa urządzeń wulkanizacyjnych

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej