title

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/21/0410
OBOWIĄZKI:
wg pragramu stażu w godz. 08.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Mechanik samochodowy/elektomechanik maszyn

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: wczoraj
zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: wykształcenie średnie (...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

naprawa samochodów Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Wymagania inne: z

Primost Południe Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy / Mechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Opis stanowiska: bieżąca naprawa maszyn budowlanych np.: żurawi samojezdnych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek bieżąca naprawa samochodów osobowych,...