title

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Katowice
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mechanika samochodowego
  • Umiejętności diagnozowania usterek
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywności i zaangażowania w pracę
  • Prawa jazdy kat. B
Opis stanowiska:
  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole