title

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/23/0055
OBOWIĄZKI:
serwis klimatyzacji, wymiana opon, naprawa zawieszenia, serwis olejowy, utrzymanie porządku na miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: Kurs: Obsługa urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PaNELTECH Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy - Elektromechanik

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: wczoraj
Wymagania: Prawo jazdy kat. B, Wykształcenie minimum zawodowe, Doświadczenie w serwisowaniu samochodów ciężarowych, Dyspozycyjność, systematyczność,...

Grupa PreZero

Specjalista ds. Eksploatacji i Warsztatu

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2023-01-30
Zakres obowiązków: Organizowanie napraw i przeglądów środków transportowych, prowadzonych we własnym zakresie oraz zlecanych na zewnątrz; Prowadzenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Mechanik samochodowy / wulkanizator

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2023-01-23
prace naprawcze samochodów osobowych i ciężarowych,prace wulkanizacyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe