title

Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1523
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe, min. ostatnie 3 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku, prawo jazdy kat. B. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2020-11-20
Kompleksowa naprawa pojazdów, montaż i demontaż części i podzespołów pobranych z magazynu. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia....

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Mechanik samochodowy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2020-11-19
Bieżąca konserwacja i naprawa pojazdów. Praca na dwie zmiany między 7.00-15.00 i 13.00-21.00. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Mechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja: śląskie / Gilowice

Dodane: 2020-11-19
przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia; - sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą...