title

Mechanik utrzymania ruchu

Ogłoszenie numer: 4184613, z dnia 2021-02-15

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn
  • Usprawnienie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu
  • Współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji
  • Obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznych w tym rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn i urządzeń (tokarki, szlifierki, wiertarki, suwnice, prasy hydrauliczne, sprężarki, wózki widłowe itp.)
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • mile widziane uprawnienia do obsługi i konserwacji suwnic, dźwigników śrubowych, oraz SEP będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • pracę na pełen etat
  • pakiet socjalny
  • szkolenia / zdobywanie uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie.