title

Mechanik

Ogłoszenie numer: 5398808, z dnia 2021-09-11

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Mechanik

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przeglądów oraz prac remontowych na jednostkach taboru kolejowego, w zależności od posiadanych predyspozycji oraz doświadczenia praca przy naprawach silników spalinowych, nadwozi lub układów jezdnych lokomotyw.

Wymagania

  • Wykształcenie: minimum zawodowe o profilu mechanicznym
  • Posługiwanie się aparaturą pomiarową: mikrometr, suwmiarka, średnicówka zegarowa
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy na jednostkach taboru kolejowego

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • Pracę na pełen etat
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia / zdobywanie uprawnień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie