title

Mechanik/mechatronik/automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Kornice
Numer: StPr/22/1973
OBOWIĄZKI:
Szczegółowe informacje na stronie:https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3758911&cfg=cc0ae990861a4e05b0726cc7304d5537&fromSkk=1669116450706&ejoId=359973&ejorId=316430&comId=20004088
Miejsce pracy:

Kornice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 119 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Interhandler Sp. z o.o.

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub...

DB Cargo Polska S.A.

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2022-12-07
Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mechanik, monter maszyn i urządzeń

Lokalizacja: śląskie / Trachy

Dodane: 2022-12-06
Montaż, obsługa, konserwacja, instalacja oraz uruchamianie maszyn i urządzeń krusząco-sortujących, prace na kontraktach na terenie całego kraju, prace...