title

Menadżer ds. produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Bażanowice
Numer: StPr/22/1794
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie procesu produkcji, nadzór nad pracą podległego zespołu, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego, współpraca z innymi działami, monitorowanie prac i raportowanie wyników w języku koreańskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenie bez znaczenia

Miejsce pracy:

Bażanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie