title

Mistrz Produkcji / Mistrz Zmianowy

Ogłoszenie numer: 6036111, z dnia 2021-12-02

OSM w Bieruniu powstała w 1948 roku i tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy działu produkcji
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego, zabezpieczenie ciągłości pracy zakładu
  • Zarządzanie i organizacja pracy podległych pracowników produkcji zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Współudział w tworzeniu planów produkcyjnych
  • Nadzorowanie parametrów pracy maszyn i urządzeń oraz jakości produkowanych wyrobów
  • Reprezentowanie zakładu podczas kontroli
  • Codzienna inspekcja linii produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe z zakresu technologii żywności lub podobne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka motywacja i energia w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie celów i konsekwencja w działaniu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • miejsce pracy w zakładzie produkcyjnym w Raciborzu
  • stała praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie i zabezpieczenie socjalne
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę