title

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie faktur,
  • Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych w PLN,
  • Prowadzenie i kontrola rozliczeń kasowych oraz bankowych w PLN,
  • Ewidencjonowanie odpisów amortyzacyjnych oraz rat kosztów i przychodów z rozliczeń międzyokresowych,
  • Uzgadnianie sald kont księgowych,
  • Aktywny udział w procesie przygotowywania sprawozdawczości oraz zamykania okresów w księgach rachunkowych,
  • Terminowe przygotowywanie raportów wewnętrznych,
  • Archiwizowanie dokumentacji księgowej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego lub wyższego w zakresie rachunkowości,
  • Znajomości Ustawy o  rachunkowości,
  • Znajomości przepisów podatkowych, a w szczególności Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (PDOP) oraz podatku od towarów i usług (VAT),
  • Rzetelności, sumienności, zdyscyplinowania
  • Znajomość sporządzania/przygotowywania ewidencji dla potrzeb sporządzenia rozliczeń z tytułu VAT będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wczasy pod gruszą
  • Bonus Bożonarodzeniowy
  • Zniżki pracownicze
  • Bezpłatny parking
  • Brak dress codu

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).