title

Młodszy Agent ds. Obsługi Frachtu

Miejsce pracy: Katowice
JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • obsługa frachtu i dokumentacji przewozowej (wydawanie i przyjmowanie przesyłek/ładunków z/do Magazynu)
  • przygotowywanie raportów, zestawień, prowadzenie korespondencji, rejestrowanie wykonanych czynności w systemie
  • bieżąca komunikacja z przewoźnikami, przedstawicielami spedycji lotniczych, agencji celnych i kurierami celem ustalenia zmian i weryfikacji nieścisłości w dokumentacji przewozowej
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • wykształcenia minimum średniego
  • znajomości języka angielskiego (poziom B2)
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy
  • mile widziane: doświadczenie w pracy z dokumentacją przewozową, znajomość procedur obsługi frachtu w transporcie lotniczym i/lub magazynie celnym
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Pracę w zgranym zespole