title

Młodszy doradca w biurze obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/22/1683
OBOWIĄZKI:
młodszy doradca w biurze obsługi klienta bieżąca opieka nad klientem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie.

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie