title

Młodszy inżynier ds. Badań i Rozwoju

Poniżej profil kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Pyskowicka 15
Zadania:
  • Ciągła optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • Zbieranie danych/dokumentów z obszaru produkcji,
  • Prowadzenie testów nowych produkcji,
  • Tworzenie i testowanie nowych recept na linii laboratoryjnej
  • Dbałości o zapewnienie jak najlepszej jakości wyrobów gotowych - zgodnych z normami, wymaganiami klienta oraz jakością ISO,
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Tworzenie i przedstawianie analiz oraz raportów poprodukcyjnych,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w kierunku: Technologia chemiczna, specjalizacja Polimery i Tworzywa Sztuczne lub pokrewne.
  • Mile widziane: doświadczenie zawodowe
  • Język angielski lub niemiecki komunikatywny w mowie i piśmie
  • Mile widziane: znajomość metod analizy tworzyw sztucznych (np. kalorymetr różnicowy, reometr)
  • Mile widziane: wiedza z zakresu tworzenia recept i doboru składników kompozytów
  • Mile widziane: znajomość procesu wulkanizacji i mieszania gumy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie,
  • Pracę na długie lata - już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony,
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne),
  • Duże możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia,
  • Mamy stały zespół już od lat - praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników.