title

Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Lyski
Numer: StPr/22/2370
OBOWIĄZKI:

Zdolność do wykonywania pracy na w/w stanowisku, potwierdzona orzeczeniem lekarskim, badania profilaktyczne wstępne oraz orzeczeniem lekarskim z badania lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych (+książeczka sanitarna). Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt ze swoim doradcą klienta. Refundacja w ramach stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Lyski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku