title

Młodszy referent działu kwatermistrzowskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/21/0972
OBOWIĄZKI:
Realizacja obowiązków konserwatora (konserwacja budynków, pomieszczeń, instalacji sanitarnych co). Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: uprawnienia przydatne w dziale kwatermistrzowskim np. energetyczne, budowlane

Wymagania inne:

W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:1) posiadająca obywatelstwo polskie;2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisacho ochronie informacji niejawnych;7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.SZczegóły na: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-jastrzebiu-zdroju-nabor-12022

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 703 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju