title

Młodszy specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/21/1022
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy. Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kompletowanie dokumentacji nowozatrudnionych. Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji osobowej oraz rozliczanie czasu pracy. Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, porozumień, zaświadczeń o zatrudnieniu. Zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych oraz dokonywanie zmian kont, korekt, wyrejestrowań w programie Płatnik. Sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych i innych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera( Word, Excel, Internet)

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, pożądane wyższe (zarządzanie, prawo, zarządzanie personelem), doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 2 lata, znajomość języka anielskiego, ora MS Office, dokładność, komunikatywność

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu