title

Młodszy specjalista ds. kadr

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: 7-14-60946

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego specjalisty ds. kadr

Zakres obowiązków:
  • doradztwo HR oraz zapewnienie zgodności działań z przepisami prawa pracy,
  • wsparcie pracowników oddziału firmy w Gliwicach,
  • pomoc zdalna z obszaru kadr i benefitów dla pracowników oddziału firmy w Poznaniu,
  • prowadzenie procesu zatrudnienia pracowników,
  • uczestniczenie w procesach rekrutacyjnych, przygotowywanie raportów HR, onboarding pracowników,
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
  • wystawianie zaświadczeń, skierowań na badania, świadectw pracy, przygotowywanie umów o pracę oraz aneksów,
  • zarządzanie danymi w systemie kadrowym, benefitów oraz świadczeń pozapłacowych,
  • terminowe dostarczanie danych do naliczania płac.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowym,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację (min. poziom B1),
  • umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz samodzielność w działaniu.
Informacje dodatkowe:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość elastycznych godzin pracy oraz częściowej pracy zdalnej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów (karta do automatu, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, ZFŚS, PPE).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”