title

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji - Rekruter Mobilny

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:
  • Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla na terenie całego kraju;
  • Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej w trakcie procesu rekrutacji;
  • Planowanie, monitorowanie i realizacja działań HR;
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku pracy;
  • Wsparcie w realizacji projektów i bieżących zadań Działu HR.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w rekrutacjach na różne stanowiska;
  • Doświadczenia w koordynowaniu projektów rekrutacyjnych;
  • Aktywności w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • Znajomości technik i narzędzi rekrutacyjnych;
  • Umiejętności budowania dobrych relacji;
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawa jazdy kat. B. - warunek konieczny.
Zatrudnionym oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy;
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej  firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dobrą atmosfera w pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zobacz podobne oferty

GetResponse Sp. z o.o.

Talent Acquisition Specialist

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
Description The Talent Development team is all about people and their talents. Our role at GetResponse is to find, attract, retain and develop talents, all to help...

Avenga

IT Recruiter

OBOWIĄZKI: Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych z branży IT Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów z wykorzystaniem m.in. bazy kandydatów, portali...

Capgemini Service

Project Coordinator - Special Recruitment Project (Team Management role)

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? 5+ years of...