title

Młodszy specjalista ds. zamówień

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/20/0919
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu w godz. 08.00-16.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft Office Word
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, języki obce (angielski oraz niemiecki), znajomośc obsługi komputera i urządzeń biurowych, sprawne poruszanie się w programach (excel, microsoft, word)

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu