title

Młodszy wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Gorzyce (pow. wodzisławski, gm. Gorzyce), Gorzyce
Numer: StPr/23/0043
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć z dzieckiem. Rozpoznawanie sytuacji wychowawczej dziecka. Uczestniczenie w pracach zespołu ds. okresowej oceny sytuacji dziecka. Pozostałe zadania wynikające z zakresu czynności młodszego wychowawcy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim