title

Montażysta mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/22/0505
OBOWIĄZKI:
POMOCNICZE PRACE STOLARSKIEMONTAŻ MEBLIOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 2 m-ce i 7 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170 Łaziska Górne + teren Województwa ŚląskiegoPRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe.

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych