title

Montażysta - serwisant

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1070
OBOWIĄZKI:
montaż i serwis wag przemysłowych, praca na terenie całej Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

umiejętności ślusarskie, uprawnienia TIG, MAG

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu