title

Montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Montażysta
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0730
OBOWIĄZKI:

montaż mebli

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie średnie techniczne w zawodzie stolarza, doswiadczenie zawodowe w pracy przy produkcji mebli

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Lokalizacja: śląskie / Siewierz

Dodane: 2023-01-25
Montaż urządzeń sanitarnych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych, usuwanie awarii.Praca na terenie woj. śląskiego. Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Monter instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja: śląskie / Skrzyszów

Dodane: 2023-01-24
Montaż instalacji fotowoltaicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta przeznaczona dla osób do 30 roku życia.

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Lokalizacja: śląskie / Osiny

Dodane: 2023-01-24
montaż i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych, montaż instalacji telekomunikacyjnych w budynkach, instalacja i programowanie elementów aktywnych sieci...