title

Montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Montażysta
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0736
OBOWIĄZKI:
Montaż paneli, drzwi wewnętrznych i zewnętrznychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na okres próbny 1 m-c (docelowo na czas nieokreślony)MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Teren Woj. Śląskiego (Pracodawca zapewnia transport do miejsca zlecenia)PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16 (grafik do ustalenia z Pracodawcą)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: Prawo jazdy kat. B-mile widziane

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych