title

Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1110
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn elektronicznych, przygotowywanie i podawanie komponentów do montażu, kontrola jakości, [Umowa zlecenie] : od 02.01.2021 do 31.12.2023

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

dobry wzrok, warunek konieczny: 2 miesiące doświadczenia na stanowisku monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń, system 2 zmianowy od 06:00-18:00 oraz od 18:00-06:00, możliwość pracy w dni wolne, ilość godzin pracy w miesiącu ok. 200

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu