title

Monter elementów

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/20/0584
OBOWIĄZKI:
Operator maszyn CNC, gięcie, cięcie, spawalnia, lakiernia, skręcanie elementów elektrycznych oraz wykonywanie różnorodnych operacji o charakterze montażowym, utrzymanie czystości, nadzór i kontrola jakości elementów.Praca na trzy zmiany w godzinach 06:00 do 06:00, praca również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność lutowania, znajomość elementów elektronicznych lub doświadczenie w produkcji elektroniki, dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność, sumienność, dokładność, rzetelność, siła fizyczna, dobry wzrok, brak przeciwwskazań zdrowotnych, gotowość do pracy trzyzmianowej

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach