title

Monter instalacji chłodniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/1237
OBOWIĄZKI:

osoba na tym stanowisku będzie wykonywała pracę fizyczną związaną z instalacją klimatyzacji u klienta, montaż i przeprowadzenie instalacji chłodniczych, montaż agregatorów klimatyzacyjnych, kast, parownik i chłodnic klimatyzacji (skraplaczy), budowanie komór chłodniczych oraz doprowadzanie instalacji, praca w godzinach 8.00-16.00, praca na terenie Sosnowca oraz województwa śląskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

osoba wykazująca chęci do przyuczenia na dane stanowisko

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu