title

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych-cd

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Kaniów
Numer: StPr/22/1332
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych + wszystkie czynności dodatkowe związane z tymi zadaniami.Częste delegacja- zgodnie z podpisanymi kontraktami przez pracodawcę na terenie całego kraju.Rózne godziny ropoczęcia i zakońzenia pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy pod presją czasu, punktualność, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, dobry ogólny stan zdrowia. Możliwość przyuczenia. Język ukraiński w mowie i w piśmie na poziomie A2jest wymagany z uwagi na możliwość pracy w brygadzie ukraińsko-języcznej. Ułatwi on kontakt między pracownikami i usprawni pracę.

Miejsce pracy:

Kaniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej