title

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Rycerka Dolna
Numer: StPr/21/0628
OBOWIĄZKI:

wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; montowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych, urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu, przewodów kanalizacyjnych, itp.; wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci komunalnych oraz montażem instalacji sanitarnych; wykonywanie robót związanych z budową sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych; wykonywanie robót związanych z konserwacją, naprawą i modernizacją sieci komunalnych oraz instalacji sanitarnych; przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji sanitarnych; przeprowadzanie konserwacji instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych; wymienianie uszkodzonych urządzeń; usuwanie awarii wodociągowych; układanie, spawanie i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia; dokonywanie odbioru technicznego nowo wybudowanych urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Rycerka Dolna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu