title

Monter instalacji klimatycznej i wentylacyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/1152
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, instalacji chłodniczych. Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie (najlepiej w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji / technik instalacji sanitarnych, technik elektryk, technik elektronik), mile widziane uprawnienie SEP, kurs F-gaz, lutowanie twarde, kurs montażu pomp ciepła, uprawnienie do pracy ze zbiornikami ciśnieniowymi ( dla osób nie mających tych uprawnień- możliwość zdobycia ich po podjęciu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku