title

Monter instalacji przemysłowych

REDNT S.A. jest działający półtora dekady na rynku przedsiębiorstwem skupiającym młody i dynamiczny zespół inżynierów informatyków, automatyków oraz elektroników. Naszą specjalnością są systemy informatyczne z zakresu IoT i Przemysłu 4.0 oraz systemy monitorowania i sterowania procesami technologicznymi, a klientami duże przedsiębiorstwa produkcyjne, z którymi nawiązaliśmy wieloletnią współpracę. Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku ciągle spoglądamy w przyszłość i pragniemy oferować nasze rozwiązania coraz szerszej grupie klientów.

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, chętnie się uczysz i chcesz pracować przy ciekawych rozwiązaniach dla przemysłu, a jednocześnie lubisz odpowiedzialne wyzwania, dołącz do nas i naszej wizji czwartej rewolucji przemysłowej.

Miejsce pracy:Bielsko-Biała, Cieszyn

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
  • Montaż na obiektach: trasy kablowe, urządzenia rozdzielcze, linie zasilające, układanie kabli
  • Pomoc w prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielczych

Praca głównie w obrębie zakładów przemysłowych na terenie górnego i dolnego Śląska, nie wymaga długich wyjazdów.

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodoweśrednie techniczne .
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i podstawowymi narzędziami ręcznymi.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość oprogramowania MS Windows i Office
  • Samodzielność i dokładność.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie montażu tras kablowych, urządzeń elektrycznych i maszyn.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki samojezdne/podnośniki koszowe
  • Uprawnienia spawacza
  • Świadectwo kwalifikacji URE (SEP)
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, z innowacyjnym zespołem specjalistów przy ciekawych projektach
  • Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego
  • Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze
  • Parking pod firmą
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie NW
  • Kartę sportową

Wynagrodzenie: 2500-3500 zł netto.