title

Monter instalacji sanitarnych - hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Monter instalacji sanitarnych - hydraulik
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0827
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji sanitarnych, godzina zakończenia pracy : 15:30, praca na terenie Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: brak dodatkowych kwalifikacji


Wymagania inne:

chęć do pracy

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PersonalPilot

Pomocnik montera

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2021-01-14
montaż instalacji sanitarnych doświadczenie na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Monter instalacji wentylacyjnych, grzewczych i sanitarnych

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2021-01-13
Miejsce pracy: Niemcy, Austria – Wiedeń Zakres obowiązków: Praca na budowach przy montażu kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych i grzewczych Montaż...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Monter instalacji sanitarnych

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2021-01-06
montaż piecyków gazowych, wykonywanie instalacji grzewczej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie min. podstawowe, mile...