Monter instalacji sanitarnych instalacji wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowego oraz wentylacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/21/0904
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach