title

Monter izolacji przemysłowych - może być do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Monter izolacji przemysłowych - może być do przyuczenia
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0858
OBOWIĄZKI:

Kładzenie wełny mineralnej na kanałach wentylacji, kilmatyzacji i grzewczych, montaż oblachowania, uszczelnienie silikonami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Monter instalator sieci wodnych

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: wczoraj
Mile widziane doświadczenie w ww. zawodzie lub osoba do przyuczenia. Praca na terenie całego kraju, godziny pracy do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny....

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Monter regałów magazynowych z językiem niemieckim

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
praca w krajach UE zapewnienie na budowie komunikacji w języku niemieckim; drobne prace przy montażu regałów magazynowych; znajomość języka niemieckiego w...

VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

Monter do budowy antresol magazynowych

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
praca w krajach UE montaż antresol przemysłowych, magazynowych. doświadczenie na podobnym stanowisku; uprawnienia na platformy nożycowe, wózki widłowe;...