title

Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0628
OBOWIĄZKI:
montaż, demontaż konstrukcji stalowych, przygotowanie surowców do montażu, szlifowanie, obróbka metali, spawanie konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Brak przeciwskazań do pracy fizycznej
Uprawnienia: doświadczenie w realizacji remontów, modernizacji kotłów lub rurociągów, urządzeń pomocnicyczych lub konstrukcji stalowych
Uprawnienia: mile widziana znajomość rysunku technicznego i rysunku izometrycznego, mile widziany certyfikat spawania metodą TIG oraz uprawnienia energetyczne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie