title

Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0811
OBOWIĄZKI:

BRANŻA / RODZAJ PRACY: produkcja Montaż konstrukcji stalowych i ich części Praca nie będzie wykonywana powyżej 3 m. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa zlecenie 02.11.2022-30.10.2025 MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Mikołów, delegacje na terenie Polski; Pracodawca pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowania PRACA W DNIACH I GODZINACH: poniedziałek - piątek, godz. 6.00-14.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagań

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22 do 22 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych